Táborské pivní slavnosti v roce 2009

Sdružení přátel piva při letošních únorových Slavnostech piva v Táboře postavilo svůj první historický stánek, kde točilo piva z malých pivovarů, které se z různých důvodů na slavnostech nemohly prezentovat.Bohužel za příliš vysokou cenu, neboť náklady výrazně převýšili zisky. Přesto, poučeni jinak z ostatních hledisek velmi úspěšnou prezentací, rozhodně se budeme snažit podpořit malé a regionální značky v Táboře i příští rok. Dobrému pivu zdar!

Učinili jsme tak s nesmírnou radostí za ně a rádi jsme je tímto způsobem podpořili a zviditelnili. Vedle prezentace piv z těchto pivovarů jsme se snažili prezentovat i novou činnost SPP a získat na svou stranu nové zájemce o členství v SPP, což se nám též podařilo. Navázali jsme velké množství nových užitečných známostí a rozhodně můžeme tuto akci SPP označit jako velmi vydařenou.

Bohužel za příliš vysokou cenu, neboť náklady výrazně převýšili zisky. Přesto, poučeni jinak z ostatních hledisek velmi úspěšnou prezentací, rozhodně se budeme snažit podpořit malé a regionální značky v Táboře i příští rok. Dobrému pivu zdar!