Návštěva firmy Lindr – chladicí a výčepní technika

Poslední dubnovou sobotu navštívilo naše sdružení firmu Lindr – Chladící a výčepní technika sídlící v Sadové u Hradce Králové. Setkání se uskutečnilo na základě pozvání od firmy, která se již několik let velmi aktivně podílí na některých akcích SPP, jako například Pivní slavnosti v Táboře nebo Vyhlašování pivovaru roku, které pořádá každoročně naše organizace SPP.

Firmu Lindr založil přesně před 20ti lety, nedaleko od nynějšího sídla, její majitel a tehdy i jediný zaměstnanec pan Miloš Lindr. Během 20 let se firma, která dodává výčepní a chladicí zařízení na všechny kontinenty, rozrostla na 60 zaměstnanců a také se přesunula z kapacitních důvodů do Sadové. Po celou naši návštěvu se nám věnoval pan Hladík, nynější obchodní ředitel a pravá ruka velmi sympatického pana majitele a Tomáš Jung, obchodní zástupce, který již s námi skvěle spolupracoval na letošních Slavnostech piva v Táboře. Měli jsme možnost prohlédnout si celý provoz firmy a s odborným výkladem pana Hladíka to byl pro nás, kteří známe hlavně pivovary nezapomenutelný zážitek.

Děkujeme firmě Lindr, jejímu majiteli panu Lindrovi a obchodnímu řediteli panu Hladíkovi, za čas který nám věnovali a také za skvělou a milou pohostinnost a v neposlední řadě za zajímavou prohlídku provozů firmy. Přejeme firmě Lindr, aby se jí v této nelehké době stále lépe dařilo a těšíme se na další spolupráci.03

Fotky z této velmi zajímavé návštěvy si můžete prohlédnout zde.

Michal Vindeman