Pražská relativní desítka 2010

  Další ročník Pražské relativní desítky je za námi. Počasí nám celkem (až na drobný vítr) přálo, běžci byli zdravě nažhavení a pivo jako křen…
  Na startu byl opět rekordní počet běžců a je vidět, že tento závod je stále populárnější a doufáme, že tomu tak bude i nadále. Jistě na tom má podíl i krásné prostředí Bílé hory, okolo letohrádku Hvězda, které samo o sobě láká ke krásným procházkám a také to, že celá akce je pojata jako rodinná a na své si přijdou nejen běžci, ale i všichni dospělí a děti.
  Vedle dětských běhů a soutěží úplně pro nejmenší, si všichni mohou zaházet o ceny šipky, přičemž výtěžek z této akce jde na dětský domov. Dále nescházelo pro děti tradiční pohádkové vystoupení a možnost svézt se na koních. Nejen běžci, ale všichni dospělí pak jistě ocenili výborné pivo z pivovaru Benešov a domácí preclíky.
  Jsme rádi, že tak jako každý rok i letos jsme udrželi tradici a představili opět jiné pivo z malého pivovaru. Ještě více jsme pak rádi, když nám mnozí účastníci akce říkají, že díky nám objevili a začali pít to a to pivo a že alespoň malým dílem jsme přispěli k rozšíření pivního obzoru běžných konzumnetů.
  Těšíme se již na příští ročník a dovolte nám závěrem veřejně poděkovat sponzorům a partnerům tohoto ročníku, pivovaru Benešov a firmě Lindr, která obstarala výčepní technologii.  A závěrem mi dovolte připomenout i motto celého závodu: „Nechceme přilákat sportovce k alkoholu, ale alkoholiky ke sportu“.

Obrázky z akce můžete shlédnout zde.