První pivní klub z Ruska

 Dovolte nám, na základě několika vzájemných setkání mezi zástupci naší a ruské pivní organizace, které proběhly v Praze a v Táboře, představit Vám naše nové partnery a kolegy z Ruska, z Prvního pivního klubu. Součástí této spolupráce bude vedle budoucích společných akcí nejen v ČR i naše podpora a pomoc při vstupu PPK do EBCU ( Evropské unie pivních spotřebitelů ), kde je naše sdružení od roku 2005 též zastoupeno.
 Vedle toho ( a samozřejmé výměny informací ), chystáme ve spolupráci právě s PPK velkou mezinárodní „spotřebitelskou“ akci, a to již na léto letošního roku. O bližších podrobnostech Vás budeme samozřejmě včas informovat.
 Dohoda o naší spolupráci byla zpečetěna v restauraci U prince Miroslava dne 9.2.2011. Na snímku níže je zachycen místopředseda PPK, pan Alexandr Shushkov (vlevo) a předseda SPP, pan Tomáš Erlich (vpravo).
Společný přípitek na budoucí spolupráci

Společný přípitek na budoucí spolupráci

 PS: Mimochodem dozvěděli jsme se, že První pivní klub hodlá vytvořit první ucelou mapu pivovarů a minipivovarů v Rusku. JIstě velmi úžasný a přitom neskutečně náročný úkol. Držíme palce!