Ceny SPP za rok 2020 jsou známy!

Právě dnes jsme chtěli veřejně vyhlásit výsledky naší soutěže o nejlepší piva, pivovary a pivovarské osobnosti roku, (ve velkém sále pivovaru Beránek ve Stěžerech). Bohužel vládní nařízení v rámci boje proti coronaviru nám pořádání této významné akce znemožnilo. Výsledky tak prezentujeme pouze elektronicky a prostřednictvím tiskových zpráv do médií. Tisková zpráva s kompletními výsledky je k dispozici zde, samotné výsledky pak zde:

Nejúspěšnějším pivovarem z hlediska získaných cen se stal pivovar Primátor, Pivovarem roku pak pivovar Únětice a minipivovarem roku Pivovar Clock – řemeslný pivovar z Potštejna. Prestižní cenu sládek roku (s hodnotnou cenou od společnosti Lindr, chladící a výčepní technika) se stal Jan Rada z pivovaru Permon. Nelze zde též nezmínit cenu Pivní počin roku, kterou získal ředitel pivovaru Kytín, pan Michal Pomahač – za svůj projekt ( nyní znovu aktuální ) zachranpivo.cz, který nezištně pomohl mnoha pivovarům překlenout kritické období při první vlně pandemie.

Ostatní vítěze uvádíme v tiskové zprávě a všem oceněným subjektům moc blahopřejeme a zároveň děkujeme všem za jejich práci a skvělá piva pro nás, konzumenty.