Členství

Co získáte členstvím ve Sdružení přátel piva?

V první řadě pocit sounáležitosti s lidmi s podobnými zájmy, kteří se zajímají o pivo a s ním spjaté obory. Díky členství ve Sdružení přátel piva získáte možnost aktivně se pohybovat v pivním dění a přímo ovlivňovat činnost SPP.

Jako člen se můžete zúčastnit celé řady akcí, na jejichž organizaci se podílíme, a využít všech členských výhod. Máte možnost s námi nahlédnout do míst, kam se běžní smrtelníci nedostanou (např. prohlídky a ochutnávky v pivovarech), a setkat se s významnými a zajímavými osobnostmi českého pivovarnictví.

S členskou legitimací můžete využívat celé řady výhod a slev. Díky členství máte též možnost získat naše propagační předměty (trička, odznaky, samolepky apod ).

Budete spolurozhodovat o tom, jaká piva a hospody dostanou v jednotlivých soutěžních kategoriích na konci roku naše prestižní ocenění.

Máte možnost volit a být volen do vrcholných orgánů SPP a podílet se tak na směrování celého sdružení.

Samozřejmostí je též poskytování informačního servisu všem našim členům. Jeho prostřednictvím vás budeme informovat o chystaných akcích, ale i akcích ostatních partnerů z pivovarnického světa. V případě odborných i jiných dotazů vám samozřejmě vždy rádi odpovíme.
Co od vás očekáváme?

Doufáme, že se nechcete stát naším příznivcem jen proto, že dokážete denně vypít dvacet piv. Budeme rádi, pokud vás zajímá pivo jako celek a ne pouze jeho konzumace. Doufáme, že nejste příliš konzervativní a nebráníte se poznávání nových piv, technologií či restaurací a netrávíte veškerý svůj „pivní život“ u jedné značky jednoho pivovaru v jedné hospodě. Samozřejmě uvítáme jakoukoliv vaši budoucí aktivitu a náměty.
Další informace

Vzhledem k tomu, že SPP má poměrně širokou členskou základnu, není bohužel možné zvát na pořádané akce vždy všechny členy. V případě, kdy je více zájemců o účast na pořádané akci, řešíme situaci losováním, případně zveme jen zástupce jednotlivých regionálních organizací. Všechny účasti však evidujeme a zajišťujeme tak pravidelné střídání všech členů.