Náchodské ochucené pivo CHIPPER s novou příchutí

     Náchodský pivovar přichází na trh s novým ochuceným pivem CHIPPER s příchutí šťavnaté hrušky a zázvoru. Základem nápoje s nižším obsahem alkoholu je svrchně kvašené pšeničné pivo  smíchané s ovocnou limonádou na bázi hrušky a zázvoru  s převládajícím podílem čerstvé hrušky.

     Harmonická kombinace vybraného ovoce společně se světlým kvasnicovým pivem vytváří ideální osvěžující nápoj, který oceníte  v horkých dnech, při zábavě s přáteli nebo při  sportovních aktivitách. Nápoj je určen nejen milovníkům piva vyhledávajících nové chuti, ale i ženám, mladým lidem a všem aktivním konzumentům, kteří hledají osvěžení, chtějí nabrat energii, ale zároveň zůstat fit a dobře naladěni. Ostatně již samotný název CHIPPER v překladu znamená živý, čilý, čiperný.

     CHIPPER hruška a zázvor je druhým ochuceným pivem, který          se v Náchodě vaří. Značka ochucených piv CHIPPER byla zavedena na trh vloni na jaře a první příchutí byl červený grep.  

     Pivovar PRIMÁTOR a.s. jako jeden z největších českých výrobců pšeničného piva vsadil na spojení ovocné složky s aromatickým pšeničným pivem a výslednou lahodnou chuť nápojů stojí za to ochutnat. 

!cid__47747277-dfc6-4b01-b359-6adcfdf430d6_