Oslava výročí 25ti let Sdružení přátel piva

 V pátek, 5.6.2015 se koná oslava 25ti let Sdružení přátel piva. Součástí této oslavy pro členy a příznivce SPP (a také pivovarské osobnosti a média) je bohatý celodenní program v Baráčnické Rychtě na Malé Straně (Tržiště 23, Praha 1).

Základem akce jsou atypické pivní slavnosti, seskládané do 5ti bloků: velké pivovary, malé pivovary, minipivovary, pivovary „mimo“ a minipivovary členů SPP. Na místě bude mít tak účastník možnost ochutnat několik desítek druhů piva (všechny zapsané v tištěných pivních listech).

Vedle soutěží, oficiálního zahájení, multimediální projekce o historii SPP a celodenního základního rautu gratis pro všechny účastníky dojde i na mimořádné setkání Sládků roku (od roku 2000) a jejich veřejnému poděkování za jejich činnost + společné focení a s tímto spjaté i milé překvapení.

Překvapení se dočkají i všichni účastníci v 20:15 hod, stejně tak jako večerní živé hudby v podání bluesrockových kapel. Vedle degustačního sousta k pivu bude pro účastníky přichystáno i speciální pivovarské menu.

Na místě se budou moci účastníci potkat nejen s mnoha současnými sládky, majitely a řediteli pivovarů, ale i dalšími pivovarskými osobnostmi.

Čepovat se bude pro všechny do nebrandovaných třetinkových sklenic, které si každý může na památku odnést s sebou domů.

Součástí vstupenky je i lístek na pivo gratis a lístky do tomboly, pro přeplatitele (viz další informace na info@pratelepiva.cz) i s dalším bonusovým lístkem navíc. A že je o co soutěžit! Vyhrát můžete mnoho a mnoho pivovarkých cen, včetně například archivního 3l lahve belgického tripelu, či zájezd na festival Annafest, konaný v půli prázdnin. Kdo nehraje, nevyhraje.. ;)

plakát_25let