Křest Pilsner Urquell Pub Guide 2008

Dne 28. 1. 2008 pořádala v historickém objektu pražské Písecké brány společnost Pilsner Urquell slavnostní křest 1. vydání průvodce po nejoblíbenějších restauracích „Pilsner Urquell Pub Guide 2008“ za účasti špiček české gastronomie, samozřejmě manažerských špiček této společnosti (mj. p. Berka), zástupců médií a známých kulturních a sportovních osobností (Kateřina Neumannová, Lubomír Brabec, Ondřej Havelka). Moderování celé slavnosti bylo svěřeno známé dvojici z TV pořadu „Kluci v akci“.

Součástí akce bylo zároveň vyhlášení nejoblíbenějších plzeňských restaurací z hlediska různých kritérií na základě předešlého rozsáhlého hlasování. Na této události nescházeli ani pozvaní zástupci našeho Sdružení přátel piva.

Závěrem musíme konstatovat, že osoby, se kterými jsme se při této příležitosti setkali – a to nejen ti ocenění – dělají svou práci nejen s vysokou mírou profesionality, ale především s láskou a nadšením a hlavním jejich cílem je spokojenost nás konzumentů zlatavého moku – a o to především nám všem společně jde.